Всі проведені заходи можна також переглянути на нашому сайті в фейсбуці
14 грудня
В Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву. Багато з них не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Сьогодні класоводом 2 класу Усик Т.О. та вчителем історії Василевською А.С. будо проведено виховну годину для здобувачів світи 2 та 7 класу присвячену цій пам'ятній даті. Ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.
12 грудня
Учні 5 та 6 класів разом з класними керівниками Близнюк А.З та Василевською А.С взяли участь у Всеукраїнській освітній грі-онлайн Quiz-Безпека Зима 2024 . Під час гри були висвітлені питання:Пожежна безпека;Мінна безпека; Цивільний захист; Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.Під час гри було сформовано вміння роботи в команді,цифровізація освітнього процесу,розвивався емоційний інтелект учнів та лідерські якості у команді.
11 грудня
В рамках проведення акції «16 днів проти насилля» в Миролюбівській гімназії здобувачам освіти було запропоновано створити власні малюнки на тему «Насилля очима дітей».
#16_днів_проти_насильства
11 грудня
Класним керівником 7 класу, Кондратенко В.О., було проведено виховну годину в рамках проекту "16 днів проти насильства" "Скажемо насиллю НІ!"
#16_днів_проти_насильства
10 грудня
До Міжнародного дня прав людини, який щорічно, починаючи з 1948 року, відзначається 10 грудня, класоводом Усик Т.О. для здобувачів освіти 2 класу проведено виховну годину з роз'яснення діткам їх прав та нагадування про їхні обов'язки. Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах - про це потрібно знати і пам’ятати.
10 грудня
Міжнародний день прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. З метою формування правового світогляду, правової культури, виховання в здобувачів освіти правової свідомості, інтересу до правових знань та з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини у Миролюбівській гімназії педагом-організатором була проведена в 7 класі інформаційна хвилинка:"Права людини". Здобувачі освіти виявили хороший рівень правової свідомості. Тішить те, що молодь не забуває про єдність прав та обов’язків.
9 грудня
Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно 9 грудня. Цього дня в 2003 році у мексиканському місті Мерида на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції і вже 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності, як міжнародний правовий документ, обов'язковий до виконання її сторонами.
На кінець 2009 року Конвенцію підписали близько 140 держав і близько 80 — ратифікували. Україна ратифікувала цю угоду 18 жовтня 2006 року. Документ зобов'язує країни, які підписали його, встановлювати відповідальність за корупцію за законом. Карними вважаються хабарі, присвоєння бюджетних засобів і відмивання корупційних доходів. Згідно з одним із положень конвенції, необхідно повертати кошти до тієї країни, звідки вони надійшли в результаті корупції. В Миролюбівській гімназії педагом-організатором Чижук А.О було проведено інформаційну хвилинку в 8 класі. #нікорупції
7 грудня
Педагог-організатор Миролюбівської гімназії Чижук Аліса Олександрівна бере участь у тематичному тесті і онлайн фотовиставці до Дня української хустки "Берегиня долі." #kzpo_cpo_dor_берегиня_долі
7 грудня
Педагог початкової ланки Миролюбівської гімназії Володько Ірина Володимирівна бере участь у тематичному тесті і онлайн фотовиставці до Дня української хустки "Берегиня долі." #kzpo_cpo_dor_берегиня_долі
7 грудня
Здобувачі освіти Миролюбівської гімназії беруть участь у тематичному тесті і онлайн фотовиставці до Дня української хустки "Берегиня долі." #kzpo_cpo_dor_берегиня_долі
6 грудня
У Миролюбівській гімназії у рамках акції “16 днів проти насильства” відбулася інформаційна лекція на тему: "16 днів проти насильства". Захід провели поліцейські офіцери громади Подтергер О.Ю., Плужник О.Ю. та представник Гречаноподівської громади Дон А.А. Педагогічний колектив ознайомили з поняттями та видами насильства, наголосили на способах його розпізнання та алгоритмах дій у випадку агресії. Особливу увагу приділили правам людей та важливості їх захисту. Бути уважними до проявів булінгу і не залишатися осторонь. Проведено інформаційно-розважальну гру "Коло безпеки".#16_днів_проти_насильства
6 грудня
В Миролюбівській гімназії відбулися виховні години присвячені дню "Збройних силах України" та дню "Української хустки".
5 грудня
Міжнародний день волонтера. Цей день відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. З нагоди свята в Миролюбівській гімназії було проведено інформаційну хвилинку: "День волонтера".
Дорогі волонтери! З професійним святом! Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Без вас неможлива перемога України! Щастя вам, процвітання, життєвої енергії, нових важливих досягнень. З Днем волонтера!
3 грудня
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Сьогодні класоводом 2 класу Усик Т. О. було проведено виховну годину присвячену цій даті. Міжнародний день людей із інвалідністюне є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
2 грудня
Вчителем історії Василевською А.С з учнями 8 класу було проведено інформаційну годину: "Захисти себе від ВІЛ / СНІД" . Діти ознайомилися із сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі та Україні,толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей і розуміння шляхів запобігання розповсюдженню ВІЛ та подолання наслідків епідемії.
29 листопада
Вчителем правознавства Василевською А.С з учнями 9 класу було проведено виховну класну годину присвячену темі "16 днів проти насильства".Навчіться розрізняти поняття «Добро» і «Зло». Все, що принижує людську гідність — є зло, все, що звеличує гідність людини — Добро. Дитина і насильство. Любов і жорстокість. Надія і відчай. Ми всі інтуїтивно тягнемося до світлого в цьому світі.
29 листопада
Здобувачі освіти Миролюбівської гімназії Гречаноподівської сільської ради, долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Лапка підтримки", присвяченому Дню домашніх тварин, який відзначають 30 листопада.#happypaw #bioetika #лапкапідтримки2.0
26 листопада
#16_днів_проти_насильства
Сьогодні вчитель 2 класу Усик Т.О. детально ознайомила здобувачів освіти з переліком заходів які будуть проведені в рамках акції "16 днів проти насильства". Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
25 листопада
#16_днів_проти_насильства
В рамках акції 25 листопада на уроці "Здоров'я, безпека та добробут" Піранською С.В. з учнями 7 класу проведено захід на тему "Ні - насильству проти жінок". Під час заходу здобувачі освіти мали змогу переглянути відео на дану тему, дізналися про Міжнародну правову акцію, започатковану у 1991 році, висловлювали свою думку, як вони розуміють слово "насилля", добирали асоціації; ознайомились з видами насилля; з'ясували, яку допомогу може отримати дитина, яка потерпає від насилля, і до кого необхідно звертатись.
25 листопада
#16_днів_проти_насильства
Сьогодні, 25 листопада – День білої стрічки або Міжнародний день усунення насильства проти жінок. Здобувачі освіти 2 класу разом з класоводом Усик Т.О. долучилися до акції «Біла стрічка». Біла стрічка – це світовий символ протидії насильству проти жінок. Цей рух започатковано чоловіками Канади в 1991 році. Представництва Білої Стрічки (White Ribbon Campaign) існують у понад 90 країнах світу.
25 листопада
Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості здобувачів освіти нетерпимого ставлення до насильства, в Миролюбівській гімназії буде проведено онлайн-заходи, присвячені таким датам:
• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня – Ушанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Треба бути не байдужими, допомагати та не мовчати!
23 листопада
Здобувачі освіти та педагоги Миролюбівської гімназії долучилися до акції #Запали_свічку_памяті, вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання, провели виховні години, присвячені цьому дню. Щороку в четверту суботу листопада Україна запалює свічки пам’яті, вшановуючи мільйони жертв Голодомору 1932–1933 років та інших штучних голодів. Ми пам’ятаємо
21 листопада
Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.В Миролюбівській гімназії для здобувачів освіти були проведені виховні години.Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».
19 листопада
В Миролюбівській гімназії відбулися виховні години присвячені 1000-му дню від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яку підготували та провели класні керівники. Разом обговорили важливі моменти боротьби українців, силу духу та патріотизм, які є прикладом для всього світу. Під час зустрічі учні ділилися своїми думками про те, як війна змінила їхні життя та нашу країну, а також вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Ми нагадали собі, що навіть у найскладніші часи наша нація продовжує боротися та розвиватися.
Майже три роки. 1000 днів повномасштабного вторгнення…
10 років боротьби з агресором. Дякуємо кожному захиснику та захисниці!
Слава Україні! Героям слава!
15 листопада
#Єдиний_національний_урок_Безпечна_дорога_додому 15 листопада, в межах другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, педагог-організатор Чижук А.О. для здобувачів освіти Миролюбівської гімназії провела єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Метою заходу було: підвищити обізнаність учасників про правила дорожнього руху, сформувати відповідальне ставлення до безпеки на дорозі, а також розвинути вміння швидко і правильно приймати рішення в різних ситуаціях.
15 листопада
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, педагогом-організатором Чижук А.О. було проведено годину спілкування, присвячену дружбі та взаєморозумінню. На заході було стільки цікавого: веселе спілкування, перегляд мультфільму, виставка малюнків.
#деньтолерантності
13 листопада
Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. З цього приводу педагогом-організатором Чижук А.О. проведено просвітницьке заняття на тему: “13 листопада – Всесвітній день доброти” з учнями 1-9 класів. Протягом заняття ознайомилися учні з тим, що доброта походить зсередини людини та може поширюватися на оточуючих; як вчинки впливають на оточуючих людей.
31 жовтня
Вчителем географії Василевською А.С було проведено інформаційну годину з 5 класом, присвячений до Міжнародного дня Чорного моря, де сформували уявлення про водойми України, а саме Чорне море; ознайомилися з учнями з особливостями тваринного і рослинного світу Чорного моря; виховували бережливе ставлення до водойм.
31 жовтня
Здобувачі освіти Миролюбівської гімназії Гречаноподівської сільської ради, взяли участь в розважальному челенджі «Містичні композиції: “Halloween art challenge”
#kzpo_cpo_dor_halloween2024
31 жовтня
З 26.10 по 31.10. до "Дня гарбуза" і "Halloween" в Миролюбівській гімназії педагом-організатором Чижук А.О. проведено заходи з учнями з 5-9 кл.: інформаційні хвилинки, майстер класи по виготовленню святкових декорацій, конкурсів. Активні учасники отримали позитивний настрій та солодкі призи.
25 жовтня
До Дня української писемності та мови, педагом-організатором Чижук А.О. було проведено загальношкільну руханку "Мова єднання".
#Деньукраїнськоїписемностітамови
25 жовтня
До Дня української писемності та мови: єднаємося з усією Україною! 25 жовтня учні та вчителі Миролюбівської гімназії взяли участь у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Цей флешмоб об’єднує людей по всьому світу, дозволяючи кожному відчути себе частиною єдиної мовної спільноти. Цьогорічний текст мав назву «Магія голосу» — символічний подарунок до 100-річчя Українського Радіо. Його авторкою стала відома українська поетеса й есеїстка Оксана Забужко, а читав текст Павло Вишебаба — письменник, музикант та військовий. Диктант не лише про грамотність, а й про єдність! Ми пишаємося своєю мовою та підтримуємо її значимість у сучасному суспільстві та освітньому просторі .
#радіодиктант_Миролюбівська_гімназія_
25 жовтня
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною. Ось і учні 2 класу разом із класоводом Усик Т.О. з нагоди Дня української писемності та мови 27 жовтня, переглянули відео присвячене цьому дню.
18 жовтня
Згідно наказу відділу освіти щодо відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми з 14.10. по 18.10. вчителями та педагогом-організатором Миролюбівської гімназії було проведено низку заходів. Здобувачів освіти гімназії було проінформовано про форми та види торгівлі, надані рекомендації як не потрапити до рук злочинців, обговорили питання правового захисту та види допомоги постраждалим від торгівлі людьми, розібрали різні ситуації стосовно цієї проблеми та розглянули шляхи запобігання та протидії торгівлі людьми. Слід зазначити, що жертвою торгівців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі. Тому, будьте обережними та обізнаними щодо торгівлі людьми! Якщо ви або ваші близькі та знайомі постраждали від цього злочину, або вам відомо про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації звертайтесь за номерами:
1547– Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;
527 – Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми;
112 – Служба екстреної допомоги в ЄС;
102 – Поліція.
10 жовтня
Всесвітній день ментального здоров’я. Учні Миролюбівської гімназії долучилися до заходів присвячених збереженню ментального здоров'я.Одним з таких заходів став флешмоб, започаткований в межах спільної ініціативи ЮНІСЕФ, МОН, JuniorS, за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я ТИ ЯК? Ця руханка в ігровій формі допомагає зменшити тривожність, змістити акцент уваги дітей, допомогти їм прислухатися до себе та знайти внутрішні точки опори.Також проведено бесіду з учнями “Як підтримувати ментальне здоров’я”, під час якої діти разом з'ясовували, що таке ментальне здоров’я та як зберегти його під час війни; опановували різноманітні вправи та прийоми: «Книжка з малюнком», «Сокира», «Квітка і свічка»; вели розмову про те, що в умовах сучасного життя українців вкрай важливо піклуватися та підтримувати один одного.
9 жовтня
#шкільнабібліотека До Міжнародного уроку доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"Василевською А.С було проведено літературна виховна година,читання дітьми оповідання "Погризані капці" а також провели з учнями 5 класу хвостату вікторину.
9 жовтня
До Міжнародного уроку доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", педагогом-організатором Чижук А.О. було проведено загальношкільний урок.
8 жовтня
Листівки-привітання до Дня вчителя від учнів Миролюбівської гімназії.
2 жовтня
Відзначається Всесвітній день боротьби з булінгом. З метою ознайомлення учнів із поняттям, формами та структурою булінгу; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки у Миролюбівській гімназії педагогом-організатором Чижук А.О. та класним керівником 6 кл. Близнюк А.З. відбулися профілактичні заняття. Захід пройшов злагоджено та продуктивно, залишивши позитивні враження в усіх учасників.
1 жовтня
До Дня Захисників та Захисниць України, до Дня козацтва класні керівники Миролюбівської гімназії провели для своїх учнів виховні години "1 жовтня - подвійне свято. День Захисників та Захисниць України", "Козацькому роду - нема переводу" з метою виховання у дітей поваги до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
30 вересня
До Дня усиновлення, який в Україні відзначають в останній день вересня в Миролюбівській гімназії учні прийняли участь в заході на тему: "Щаслива родина, щаслива дитина", "Тато, мама, я моя дружня сім'я".
30 вересня
Шкільним бібліотекарем Василевською А.С було проведено онлайн-виховна година з учнями 9 класу , присвячена подіям Бабиного Яру. Бабин Яр... Полюс нелюдськості... Наш біль. Наша пам'ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров'ю.
30 вересня
Шкільним бібліотекарем Василевською А.С було проведено онлайн-виховна година з учнями 9 класу , присвячена подіям Бабиного Яру. Бабин Яр... Полюс нелюдськості... Наш біль. Наша пам'ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров'ю.
30 вересня
До всесвітнього дня Бібліотек фотоколаж #мояцікавакнига
Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі - своє професійне свято.Шановні бібліотекарі,колектив Миролюбівської гімназії, щиро вітає вас із професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, мудрості та терпіння у вашій відповідальній місії. Творчих ідей, фінансової стабільності та успішної самореалізації у мирній країні.
30 вересня
Тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом. Питання вербування та використання дітей до проведення розвідки, коригування вогню, диверсій, завершили. Педагогом – організатором з 2 - 9 класи було проведено інформаційну хвилину на тему: « Кримінальна відповідальність». Також дітям нагадали про номери телефонів, за якими можна звернутися у випадках втягнення у протиукраїнську діяльність.
Поради для батьків:
- Інформуйте про небезпеку вербування та наслідки скоєння злочинів;
- Слідкуйте за онлайн-активністю у мережі та колом інтернет-знайомств;
- Контролюйте дотримання комендантської години;
- При отриманні інформації про вербування – повідомте поліцію за номером 102 або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції https://ticket.cyberpolice.gov.ua
Поради для підлітків:
- Будьте обачними з незнайомцями в інтернеті, не діліться з ними особистою інформацією;
- Розповідайте дорослим про нові онлайн-знайомства;
- Уникайте відвідування інтернет-ресурсів із сумнівним вмістом;
- Передусім використовуйте офіційні ресурси для отримання та перевірки інформації;
- При отриманні пропозицій скоєння диверсій за гроші – повідомте поліцію за номером 102 або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції.
КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Вказані злочини можуть бути кваліфіковані відповідно до низки статей Кримінального кодексу України, за які передбачені суворі покарання — до довічного позбавленні волі, зокрема, за статтями:
- ст. 111 (Державна зрада), карається позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна;
- ст. 113 (Диверсія, вчинена в умовах воєнного стану), карається позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна;
- ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), карається до десяти років позбавлення волі;
та інші.
Нагадуємо, що згідно ч. 3 ст. 111 ККУ, громадяни України, які на виконання злочинного завдання іншої держави не вчинили ніяких дій і добровільно повідомили органам державної влади України про свій зв’язок з ними та про отримане завдання, звільняються від кримінальної відповідальності.
27 вересня
Тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом продовжуємо. Класними керівниками Погорілою Т.О. 2 кл. та Ригун Л.В. 8 кл. було проведено виховні години: "Поняття про інформаційну війну", "Права людини та дитини в умовах збройного конфлікту".
27 вересня
Продовжуємо тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом.Класним керівником 5 класу Василевською А.С було проведено онлайн -виховна година :Права людини та дитини в умовах збройного конфлікту.
26 вересня
Продовжуємо тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом. Сьогодні, класні керівники 6кл. Близнюк А.З. та 9 кл. Драгунова О.В. провели для своїх учнів виховні години разом з педагогом-організатором Чижук А.О. на тему: "Права людини та права дитини в умовах збройного конфлікту ", з метою: роз'яснити учням про права людей і дітей під час збройного конфлікту; як здійснюється захист прав людини та дитини під час збройного конфлікту; яка правова база.
25 вересня
Продовжується тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом.На уроці правознавство вчителем історії Василевською А.С разом з 9 класом було проведено інформаційний урок ,де було зазначено шість грубих порушень проти дітей у рамках збройного конфлікту.Збройні конфлікти спричиняють непропорційний вплив на представників різних вікових груп : бойові дії та окупація супроводжуються порушенням прав та свобод дитини, серед яких право на життя, на безпеку в умовах бойових дій та війни, на освіту, на здоров’я та розвиток особистості, право бути із сім’єю, а також право на турботу і захист з боку держави.
24 вересня
Згідно наказу в Миролюбівській гімназії з 23.09. по 27.09. проводиться тиждень з питань недопущення випадків залучення дітей до виконання завдань, пов’язаних зі збройним конфліктом. Питання вербування та використання дітей до проведення розвідки, коригування вогню, диверсій. Згідно з даними правоохоронних органів України, рф залучає неповнолітніх дітей до участі у збройному конфлікті. Для вербування дітей використовується низка інструментів. Зафіксовано акти спонукання дітей до участі у збройному конфлікті, залучення до збору інформації про переміщення або розміщення Збройних Сил України. Сьогодні, педагогом – організатором з 1-6 класи було проведено урок: « Як зробити свої соціальні мережі безпечнішими.»
Поради для підлітків:
- Будьте обачними з незнайомцями в інтернеті, не діліться з ними особистою інформацією;
- Розповідайте дорослим про нові онлайн-знайомства;
Поради для батьків:
- Інформуйте про небезпеку вербування та наслідки скоєння злочинів;
- Слідкуйте за онлайн-активністю у мережі та колом інтернет-знайомств;
- Контролюйте дотримання комендантської години.
15 вересня
Олімпійський тиждень завершуємо, але попереду у кожного учня ще багато спортивних досягнень та можливостей проявити себе у різних видах спорту. Спортивний дух, командна робота та прагнення до перемоги залишаються невід’ємною частиною життя учнів, і це лише початок нових перемог!💙💛
14 вересня
До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні початкової школи. Вони взяли участь у конкурсі малюнку на спортивну тематику «Я – майбутній олімпієць».Учні демонстрували своє вміння малювати та фантазувати.
13 вересня
Продовжуємо Олімпійський тиждень в гімназії, класні керівники закладу провели для своїх учнів виховні години.💙💛
11 вересня
Продовжуємо Олімпійський тиждень. Спорт – це життя, сповнене радості та здоров’я» під таким гаслом в нашій гімназії вчитель фізкультури Кондратенко В.О. провів ранкову зарядку, яка підвищила працездатність учнів на весь день.
11 вересня
Продовжуємо "Олімпійський тиждень", турніром з волейболу серед здобувачів освіти. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії вчаться сильні, спритні й сміливі діти.💛💙
9 вересня
Згідно плану роботи навчального закладу у вересні з 09.09. по 13.09. проводиться "Олімпійський тиждень". Сьогодні педагогом-організатором Чижук А.О. проведено загальношкільний урок "Відкриття Олімпійського тижня". Продовжуємо Тиждень під гаслом "Спорт - сила, краса, здоров'я".
2 вересня
Вчителями Миролюбівської гімназії було проведено: Єдиний урок на тему "Перемагає той, хто пам’ятає"; виховну годину; урок з техніки безпеки.
2 вересня
В Миролюбівській гімназії було проведено Святкову онлайн лінійку. Вчителі урочисто привітали учнів з початком нового навчального року. З Днем знань!
Бажаємо, щоб цей навчальний рік був наповнений новими відкриттями, великими перемогами і незабутніми моментами. Нехай кожен день приносить нові знання, нові можливості та незмінний інтерес до навчання. Успіхів, впевненості та яскравих емоцій на шляху до вершини знань!💙💛