Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Статичтика Сайту

2021-2022 навчальний рік

Шановні батьки в зв`язку з дією правового режиму військового стану ми переходимо на дистанційне навчання. Для кожного класу створена група в Google Classroom, в яку кожного дня за розкладом уроків вчителі будуть скидати завдання та посилання на уроки в zoom

З 21 березня по 16 червня відбудеться дистанційне навчання на платформі Classroom та zoom. Заняття з навчальних дисциплін проводяться викладачами кожного дня, згідно розкладу.

Станом на 24 вересня

На території Дніпропетровської області встановлено "помаранчевий" рівень епідемічної ситуації.👇

Діють обмеження "жовтої"зони👇

 - Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

- Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;

- Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;

- Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

 

Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

 

 

 

 

 

 

 

23 вересня

Шановні батьки! Нагадуємо! Усі учні з 1 по 9 клас до 1 вересня мають принести до школи довідку за формою №086-1/о. Її видає педіатр чи сімейний лікар.

1. Ніколи не залишайте дитину вдома саму, хоча б до 10-12 років. Пам’ятайте: може трапитися усе що завгодно, і достатньо тільки однієї фатальної випадковості, щоб потім пам’ятати про неї все життя. Будь-яка квартира містить масу небезпек для дитини. Їх спектр величезний: від мимоволі включеного газу або випадкової пожежі, що сталася в результаті короткого замкнення електропроводки, — до цілеспрямованого вторгнення чужої людини. Усе це може спричинити непоборні наслідки.

2. Ніколи не випускайте дитину саму на вулицю після 21 години, хоча б до 10-12 років, навіть улітку. Не залишайте дитину саму біля входу в магазин, у аптеку, відділення зв’язку, у дворі, навіть біля власного під’їзду. Також на дачі дитина ніколи не повинна сама гуляти за межами вашої ділянки. І тут може трапитися всяке, достатньо тільки однієї фатальної випадковості.

3. Наполягайте на тому, щоб ваша дитина на все життя чітко засвоїла: треба з підозрою ставитися до чужих людей. Увесь світ для дитини повинен жорстко ділитися на «своїх» і «чужих». Чужому не можна відкривати двері. З чужим нема про що розмовляти в дворі. Від чужого на вулиці не можна приймати подарунки. Із чужим не можна нікуди йти, сідати в автомобіль, виїжджати на автобусі і т. і. Із чужими людьми ніколи не можна сідати в один ліфт.

4. Виховуйте в дітей спостережливість. Повірте, вона буде корисна як для них, так і для вас. Дитина повинна вміти уважно дивитися на всі боки й помічати все, що відбувається навколо. Діти часто помічають те, що ми, дорослі, пропускаємо «поза очима». Навчіть дитину не просто спостерігати, а ще йрозповідати вам про все, що вона помітила незвичайного у дворі, на вулиці, навкруги, на дачі. Не виключено, що її дитячі спостереження приведуть вас до серйозних висновків.

5. Дитина повинна знати: усе, необхідне для неї, вона одержує від вас – батьків. У крайньому випадку, від когось, але у вашій присутності і, обов’язково, за вашим схваленням. Значить, нічого не можна підбирати на вулиці — ні яскравої іграшки, ні гарного папірця. Значить, ніколи й нічого не можна брати в незнайомих людей — ні морозива, ні тістечка, ні напоїв, ні цигарки, ні шприца.

6. Дитина не повинна приносити в будинок нічого з того, що вона все-таки може знайти у дворі або на дачі. Ні кинутої кимось іграшки, ні забутої авторучки, ні яскравої бляшанки, ні симпатичної пляшки, ні знайденої на лавці книги, ні викинутого кимось конверта з рідкісною маркою, ні бездомного собаки, ні приблудної кішки. Усе це може бути джерелом реальної або потенційної небезпеки.

7. Ніякі дитячі сльози ніколи не повинні стати мотивом для того, щоб ви послабили пильність. Ваше слово завжди повинно значити саме «ні», а не «мабуть». Дитина повинна твердо знати й розуміти слова «можна» і «не можна». Усе, що ви визнаєте припустимим для дитини (нова іграшка, собака, кішка), повинне пройти через ваші руки, бути перевірено вами й відповідним чином оброблено.

8. Навчіть дитину не розповідати «першому зустрічному» про ваш сімейний статок, місце роботи й посади батьків.

2020-2021 навчальний рік

Шановні батьки в зв`язку з карантином ми переходимо на дистанційне навчання. Для кожного класу створена група, в яку кожного дня за розкладом уроків вчителі будуть скидати завдання

З 19 квітня по 23 квітня відбудеться дистанційне навчання на платформі Classroom та zoom. Заняття з навчальних дисциплін проводяться викладачами кожного дня, згідно розкладу.

З 12 квітня по 16 квітня відбудеться дистанційне навчання на платформі Classroom та zoom. Заняття з навчальних дисциплін проводяться викладачами кожного дня, згідно розкладу.

З 29 березня по 09 квітня відбудеться дистанційне навчання на платформі Classroom та zoom. Заняття з навчальних дисциплін проводяться викладачами кожного дня, згідно розкладу.

 

Відповідно до наказу відділу освіти Гречаноподівської сільської ради від 05 січня 2021 року № 7 "Про режим роботи закладів освіти Гречаноподівської сільської ради на період обмежувальних заходів з 08 до 25 січня 2021 року".

З 11 січня по 18 січня продовжуються канікули (за рахунок відміни канікул з 15 по 21 лютого 2021 року).

З 18 січня по 22 січня відбудеться дистанційне навчання на платформі Classroom.

2019-2020 навчальний рік

Дистанційні заняття з навчальних дисциплін проводяться викладачами кожного дня, згідно розкладу через Інтернет (VIBER, FACEBOOK, електронна пошта).

 

  Отримання домашніх завдань (VIBER)

 

  Оцінка знань (VIBER)

До   уваги   батьків  !!!

Працює сайт «Мої знання» ( http://mz.com.ua/), на якому  ви можете переглянути розклад  уроків для учнів всіх класів; для вчителя, який викладає предмет; поточні, тематичні та семестрові оцінки Ваших дітей, відвідування   Вашими дітьми занять, а також тему уроку та домашнє завдання на наступний урок.

Профілактика правопорушень серед неповно
Microsoft Word Document 17.8 KB
Діти та ком'ютер - аналіз "за" та "проти"
rebenok_i_kompjuter.doc
Microsoft Word Document 44.0 KB
Правила роботи з ліворукими дітьми
Деякі діти намагаються робити лівою руко
Microsoft Word Document 100.9 KB
Інтернет збори2.doc
Microsoft Word Document 36.5 KB
анкета.doc
Microsoft Word Document 29.0 KB
тесты для учеников и родителей.doc
Microsoft Word Document 436.5 KB
БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ.docx
Microsoft Word Document 15.1 KB
памятка для батькыв.doc
Microsoft Word Document 3.9 MB
Поради психолога батькам майбутніх першо
Microsoft Word Document 65.5 KB

Вакцинація проти грипу

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на 05.10.2011 р. дозволені до застосування у епідемічному сезоні 2011–2012 рр. такі вакцини для профілактики грипу:
Інфлексал B/Inflexal@ V, вакцина для профілактики грипу віросомальна полівалентна інактивована рідка, суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл в одноразових шприцах № 1, № 10, виробництва «Crucell Switzerland LTD», S.A., Швейцарія.
FLUARIX™/ФЛЮАРИКС™, інактивована спліт-вакцина для профілактики грипу, Німеччина.
ІНФЛУВАК®/INFLUVAC®, вакцина для профілактики грипу, поверхневий антиген, інактивована, Нідерланди.
ГРИППОВАК, вакцина для профілактики грипу інактивована центрифужна рідка А(H1N1), А(H3N2) і В, Росія.
ВАКСІГРИП/VAXIGRIP, спліт-вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, Франція.
ГРИППОЛ® ПЛЮС, вакцина для профілактики грипу тривалентна інактивована полімер-субодинична, Росія.
Інтанза*15/Інтанза*9 (Intanza*15/Intanza*9), спліт-вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, Франція.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 09.02.1998 р. № 30 «Про заходи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями в Україні» вакцинопрофілактика грипу у передепідемічний період рекомендована таким контингентам:
школярі, починаючи з 7 років;
учні ПТУ, технікумів;
студенти вищих навчальних закладів;
медичні працівники;
персонал дитячих дошкільних закладів;
викладачі шкіл та вищих навчальних закладів;
працівники транспорту, торгівлі, сфери обслуговування;
особи із хронічними захворюваннями серцево-судинної та дихальної системи;
особи, які часто хворіють на ГРВІ;
особи віком понад 60 років.