Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Статичтика Сайту

2021-2022 навчальний рік

Учні Миролюбівської гімназії є переможцями

- районних олімпіад:

II місце хімія 7 клас (Піранська А.)

III місце фізика 7 клас (Піранська А.)

III місце математика 7 клас (Піранська А.)

III місце математика 8 клас (Шульгіна Н.)

III місце українська мова і література  8 клас (Шульгіна Н.)

III місце українська мова і література  9 клас (Дрига Є.)

III місце правознавство 9 клас (Мануйленко Є.)

Участь у Всейкраїнських предметних олімпіадах та конкурсах:

- конкурсі "Український сувенір"

Всеукраїнських конкурсах "На Урок"

- Всеукраїнських предметних олімпіадах "На Урок"

- Всеукраїнських предметних олімпіадах "Всеосвіта"

- Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі "Ми роду козацькоцького діти": Піранська Анна - диплом лауреат І ступеня,  Шворак Ярослава  - диплом лауреат ІІ ступеня

Міжнародному конкурсі мистецтва Київ - Краків: Піранська Анна - диплом лауреат ІІ ступеня,  Шворак Ярослава  - диплом лауреат І ступеня

Участь у змаганнях між школами нашої громади:

- в змаганні з волейболу, яке відбулося на базі Гречаноподівського ліцею  та зайняли  І місце

змагання з армрестлінгу та гирьового спорту серед юнаків Гречаноподівської громади, де наш учень   Лященко Максим -  зайняв ІІІ місце з гирьового спорту

 

2020-2021 навчальний рік

Учні Миролюбівського НВК є переможцями

- районних олімпіад:

I місце англійська мова 9 клас (Сорока В.)

II місце англійська мова 9 клас (Лещенко Н.)

III місце математика 9 клас (Сорока В.)

II місце математика 7 клас (Шульгіна Н.)

I місце математика 6 клас (Піранська А.)

III місце фізика 8 клас (Дюмін С.)

I місце біолоія 9 клас (Сорока В.)

II місце біолоія 8 клас (Дрига Є.)

- міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

I місце - Сорока Віолетта (9 клас)

I місце - Шворак Ярослава (6 клас)

I місце - Васильковська Валерія (6 клас)

I місце - Митрофанов Костянтин (4 клас)

I місце - Солощенко Мар`яна (3 клас)

IІ місце - Крупєннікова Анастасія (3 клас)

Взяли участь:

- Всеукраїнських предметних конкурсах:

-конкурс "Я - Українець"

- конкурс "Стилізована ялинка"

- конкурс "Збережемо грунти рідної України"

- конкурс "Фото-пейзаж природи"

- конкурс "Безпечний Інтернет" ( 8 учнів отримали диплом І ступеня, 8 учнів - диплом ІІ ступеня, 3 учня - диплом ІІІ ступеня)

- Всеукраїнських предметних олімпіадах:

- предмет - ЯДС (1 учень отримав диплом І ступеня,  1 учень - диплом ІІ ступеня, 3 учня - диплом ІІІ ступеня)

- предмет - українська мова та література (3 учні отримали диплом І ступеня, 1 учень - диплом ІІІ ступеня)

- предмет - математика (1 учень отримав диплом І ступеня, 1 учень - диплом ІІ ступеня)

- предмет - історія (1 учень отримав диплом І ступеня, 1 учень - диплом ІІ ступеня)

 

2019-2020 навчальний рік

Учні Миролюбівського НВК є переможцями 

обласних конкурсів:

 

III місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки та анімації в номінації “Комп’ютерна анімація”посіла учениця 8 класу Cорока Віолетта

III місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки та анімації в номінації “Комп’ютерна анімація”посіла учениця 9 класу Чумаченко Софія

 

Учні Миролюбівського НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

- Олімпіс, 2019 взяли участь 18 учнів 1,2,7 класів з таких предметів: англійська мова, математика, українська мова та література, природознавство (біологія), інформатика

- Олімпіс, 2020 взяли участь 82 учні 2-11 класів з предмету  інформатика

- Олімпус

- Грінвіч

- Бобер

- Патріот

2018-2019 навчальний рік

Учні Миролюбівського НВК є переможцями 

обласних конкурсів:

II місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки та анімації посіла учениця 7 класу Крючкова Вікторія

III місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки та анімації посіла учениця 11 класу Крючкова Анна

III місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки та анімації посів учень 8 класу Тітков Іван

 

Учні Миролюбівського НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

- Олімпіс, взяли участь 13 учнів 4,5,6,7,8,11 класів з таких предметів: англійська мова, математика, українська мова та література, природознавство (біологія), інформатика

- Олімпус

- Грінвіч

- Бобер

- Патріот

2017-2018 навчальний рік

Учні Миролюбівського НВК є переможцями

районних олімпіад:

I місце біологія 9 клас (Абрамов Н.)

II місце англійська мова 9 клас (Абрамов Н.)

III місце правознавство 9 клас (Абрамов Н.)

II місце математика 6 клас (Маринець А.)

III місце математика 6 клас (Сорока В.)

II місце математика 7 клас (Чумаченко С.)

II місце математика 9 клас (Гадяцька О.)

райнонних конкурсів:

II місце районний конкурс з веб-дизайну "Україна єдина" 10 клас (Крючкова А.)

I місце в районному конкурсі з комп`ютерної  графіки "Любима квітуча Україна" 6 клас (Крючкова В.)

Iмісце в районному конкурсі з комп`ютерної  графіки "Моя єдина Україна, як пісня лебедина" 7 клас (Ляшенко І.)

IIмісце в районному конкурсі з комп`ютерної  графіки "Моя Україна неповторна та єдина7 клас (Чумаченко С.)

I місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "Діти України6 клас (Крючкова В.)

I місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "АТО" 10 клас (Крючкова А.)

III місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "Наші батьки" 9 клас (Лозбанік В., Боярченко А.)

Учні Миролюбівського НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

-      «Грінвіч» - 13 учнів;

-      «Бобер» - 17 учнів, з них 13 учнів - відмінно, 4 учня - добре;

-      «Патріот» - 25 учнів;

-      «Олімпус»  - 16 учнів брали участь з предмету  математики, з них 3 учня - диплом лауреата та книга в нагороду, 3 учня - диплом лауреата, 10 учнів - диплом учасника.

2016-2017 навчальний рік

Учні Миролюбівського НВК є переможцями

 

райнонних конкурсів:

II місце районний конкурс з веб-дизайну «Лилии и орхидеи» 10 клас (Гнатюк В.)

I місце в районному конкурсі з комп`ютерної  графіки "З Укаїною в серці" 5 клас (Маринець А.)

Iмісце в районному конкурсі з комп`ютерної  графіки "Моя Україна неповторна та єдина" 5 клас (Крючкова В.)

I місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "АТО" 10 клас (Лопушанський К., Мануйленко О.)

III місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "Новорічна казка" 11 клас (Гнатюк В.)

III місце в районному конкурсі з відеоролику  "Бережіть свою маму" 8 клас (Лозбанік В., Гадяцька О., Боярченко А.)

обласних конкурсах: 

II місце в районному конкурсі з комп`ютерної  анімації "АТО" 10 клас (Лопушанський К., Мануйленко О.)

III місце в районному конкурсі з відеоролику  "Бережіть свою маму" 8 клас (Лозбанік В., Гадяцька О., Боярченко А.)

Участь  педагогічних  працівників  у  всеукраїнських  та  обласних  конкурсах,  семінарах  та  результативність  участі  (вказати  місця  та  назву  заходів): 

Вчитель біології Погоріла Ірина Олександрівна приймала участь в районному конкурсі " Вчитель року", де зайняла I місце, була учасницею обласного конкурсу "Школа мій рідний дім "

Учні Миролюбівського НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

-      «Бобер» - 20 учнів;

-      «Кенгуру» -  учнів;

-      «Олімпус» -  учнів;

2015-2016 навчальний рік

ІІІ місце в районій олімпіаді з англійської мови  11 клас (Рокун Д.)

ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії 11 клас (Рокун Д.)

І місце в районному змаганні з інформаційних технологій «Капітошка» 4 клас (Маринець А.)

І місце в районному конкурсі з інформаційних технологій «Мікроша»» 11 клас (Рокун Д)

2014-2015 навчальний рік

ІІІ місце в конкурсі презентацій на тему "Єдина, вільна, сильна" 11 клас (Вакульська Альона)

ІІ в районному конкурсі "Веб-дизайн" 10 клас (Рокун Д., Дюміна О.)

ІІ в районому конкурсі "Капітошка" 3 клас (Маринець А.)

2013-2014 навчальний рік

Учні  НВК  є  переможцями  районних  олімпіад:     

ІІІ  місце  програмування.11 клас (Кім О.), 

І місце інформаційні технології 11 клас (Кім О.), 

ІІ місце хімія                8 клас (Шворак Є.), 

ІІ місце обслуговуюча праця 9 клас (Сич Я.), ІІ місце англійська мова 11 клас (Кім О.) та    конкурсів: 

ІІІ місце районний конкурс з веб-дизайну "Теорія великого вибуху"  (Рокун Д.);

І місце в районному конкурс комп'ютерного макетування та верстання «Журнал «Світ захоплень» 

І місце в районному конкурсі «Комп'ютерна графіка»;

І,ІІІ місце в районному конкурсі з інформаційних технологій «Мікроша» Прохоренко А., Сич Я. 10 клас;

ІІІ місце в районному конкурсі «Школа – мій рідний дім»

І місце в районному конкурсі на кращий  Інтернет – сайт ЗНЗ  за номінацією «WEB – сайт ліцею, гімназії, навчально-виховного комплексу»

6 учнів є слухачами МАН ( математика, біологія, українська, англійська)

 

Учні НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

 

-      «Еврика» - 5 учнів

-      «Кришталева сова» - 8 учнів;

-      «Бобер» - 9 учні;

 

 

2012 - 2013 навчальний рік

Учні  НВК  є  переможцями  районних  олімпіад:    ІІ  місце  математика  9 кл.  (Прохоренко А.),  

ІІІ  місце  програмування.11 клас (Чижук І.),

ІІ місце інформаційні технології 10 клас (Кім О.),

ІІ місце хімія                8 клас (Рокун Д.),

ІІІ місце хімія 10 клас (Кім О.),

ІІІ місце хімія 11 клас (Коломоєць В.),

ІІ місце обслуговуюча праця 9 клас (Сич Я.),

І місце англійська мова 10 клас (Кім О.) та    конкурсів: 

ІІІ місце районний конкурс з веб-дизайну «Охорона довкілля»  (Рокун Д.);

ІІ місце в районному конкурс комп'ютерного макетування та верстання «Журнал «сучасна освіта» та ІІІ місце в обласному конкурсі;

І місце в районному конкурсі ,

І місце в обласному конкурсі «Комп'ютерна графіка»;

ІІ місце в районному конкурсі «Годівничка»;

ІІІ місце в районному конкурсі «Школа – мій рідний дім»

ІІ місце в обласному конкурсі на кращий  Інтернет – сайт ЗНЗ  за номінацією «WEB – сайт ліцею, гімназії, навчально-виховного комплексу»

6 учнів є слухачами МАН ( математика, біологія, історія, психологія)

 

Учні НВК взяли участь у Всеукраїнських предметних конкурсах:

-      «Грінвіч» - 16 учнів, бронзовими призерами стали 2 учні «Соняшник» - 13 учнів;

-      «Еврика» - 10 учнів

-      «Кришталева сова» - 8 учнів;

-      «Бобер» - 4 учні;

-      «Русскиймедвежонок» - 14 учнів;

-      «Левеня» - 7 учнів;

-      «Лукоморье» - 14 учнів;

- участь  педагогічних  працівників  у  всеукраїнських  та  обласних  конкурсах,  семінарах  та  результативність  участі  (вказати  місця  та  назву  заходів);

Вчителька інформатики Ялова Т.А.  приймала  участь  в  районному  конкурсі  «Вчитель  року», де зайняла І місце, була учасницею обласного конкурсу

Комарова І.О. була  учасником  обласного  семінару  фольклорно-етнографічної  експедиції;

Погоріла І.О – учасниця обласного екологічного конкурсу «Керівник гуртка»;

Погоріла І.О. – учасниця обласного семінару-звіту учасників екологічних конкурсів.

 

- участь  закладу  в  обласних,  всеукраїнських,  міжнародних  виставках,  конкурсах  (вказати  результати)

дипломом за участь у ІУ Національній виставці «Сучасні заклади освіти»;

дипломом за участь у четвертій виставці-презентації « Інноватика в сучасній освіті»;  

грамотою за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі на кращий  Інтернет – сайт ЗНЗ  за номінацією «WEB – сайт ліцею, гімназії, навчально-виховного комплексу» ;

грамотою Головного управління освіти та науки за активну участь у обласному конкурсі по озелененню закладів освіти «Школа – мій рідний дім»

ІІ  місце  в  обласній  фольклорно-етнографічній  експедиції;

Участь в обласному конкурсі «Юний натураліст»;

Участь в обласному конкурсі «Годівничка»